LPG Nedir?
Taşıt Tanıma
Oto Ekspertiz
Taksimetre Muayene
Sıralı Sistem SGI
Oto CNG
Sık Sorulan Sorular


 
Gerdem Dış Ticaret Limited Şirketi,

Gerdem Dış Ticaret Ltd. Şti. 1990 yılında Otomotiv, Tekstil, İnşaat, Kimya konularında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur.

Şirketimiz; 1996 yılında ülkemizde de ihtiyaç duyulmaya başlanan Alternatif Yakıt Sistemlerinden LPG nin Benzinle çalışan nakil araçlarında kullanılmasını sağlayan dönüşüm sistemlerinin dünyadaki durumunu incelemiş ve İtalya'nın en iyi markalarından LOVATO GAS' ın Türkiye Distribütörü olmuştur. 01.03.2010 tarihinden itibaren LOVATO GAS S.p.A. firması Türkiye pazarındaki Distribütörlerinin müşterilerine daha iyi hizmet verebilmesi için Türkiye'yi bölgelere ayırmış ve her bölgeye tek yetkili distribütör atamıştır.  01.01.2017 tarihinden itibaren de bu illerde bazı değişiklikler yapılmıştır. Yeni düzenlemeye göre; GERDEM Dış Tic. Ltd. Şti. de aşağıdaki illerde sorumlu tek distribütör olmuştur. Ayrıca Türkiye'nin her bölgesinde yetkili bayi ve servislerimiz bulunmaktadır.

GERDEM Dış Tic. Ltd. Şti.'nin tek distribütör olduğu iller:

Bilecik, Sakarya, Düzce, Bolu, Zonguldak, Bartın, Karabük, Çankırı, Kastamonu, Sinop, Samsun, Amasya, Ordu, Giresun, Trabzon, Gümüşhane, Bayburt, Rize, Artvin.

Şirketimiz ülkemizde üretilen yerli malı ürünleride yakından takip etmiş olup 2007 yılından itibaren en kaliteli yerli mallarımızdan ATİKER marka LPG dönüşüm sistemlerinin de Karabük bayisi olmuştur.

Şirketimiz, Bölgemizde ihtiyacı hissedilen Otomobil ve Küçük Ticari Araçların (2x4) detaylı test ve kontrollerini yapan Oto Ekspertiz - Bilgisayarlı Araç Test Merkezini de Şubat 2015 de açarak Karabük, Safranbolu ve çevre illere hizmet vermeye başlamıştır.

GERDEM Dış Ticaret Ltd. Şti. müşteri memnuniyetini önde tutan kesinlikle güvenlikten ödün vermeden Kaliteli, Uzun Ömürlü ve Performansı Yüksek ürünleri rakiplerine göre daha EKONOMİK olarak müşterilerine sunan bir firmadır.

 

Ana Sayfa | Ürünlerimiz | Yakıt İkmal Sistemleri | Oto Ekspertiz | Fotoğraflar | Hakkımızda | İletişim

Gerdem Otogaz Hakkında